Info a kontakt:

Vítejte na stránkách JMPhotography.

Jmenuji se Josef MUSIL a fotografování je koníček, který mne oslovil před 20 lety a od této doby je mou snahu předat Vám zážitek, který dokáži zachytit. Né každá fotka je vždy dokonalá, ale pro mne znamená vzpomínku a radost ze spokojených úsměvů zákazníků, kteří přijdou znovu a chtějí opět zažít klidné a pohodové focení.

Ukázky mé práce ve fotografií najdete zde v jednotlivých albech a také na sociální sítích kde je rozsáhla galerie:

https://www.facebook.com/JMusilPhotography/

https://www.zonerama.com/JMphotography01/293866

 

Nabízím fotografování formou reportáže ze svateb, večírků, společenských akcí a dále focení portrétů, dětí mazlíčků a samozřejmě rodinné foto.

Focení probíhá v lokaci dle přání zákazníka vždy je dostupné focení ve volné přírodě dle sezonních možností a ve městské zástavbě. Dále nabízím portrétní focení v ateliéru, který se nachází na adrese Vraný 118, 273 73, focení v ateliéru nabízím vždy po domluvě.

Dále nabízím možnost focení s využití mobilního ateliéru na různé druhy pozadí a opět na základě dohovoru. V případě využití této možnosti ve vámi zvolené lokaci se cena balíčku navyšuje o 20 %.

Dále nabízím možnost zálohovaní vaši starších videonahrávek uložených na kazetách VHS, SVHS, mini DV, a mini DVD. Cena za konverzi každé započaté hodiny záznamu je 150 Kč včetně konverze do formátu např. MP4, MKV a uložení na vámi dodaný HDD, nebo flashdisk, při vypalovaní na DVD lze uložit na jedno DVD ve formátu MPEG2 cca 100 min. a každé DVD je za příplatek 10Kč.

Děkuji za návštěvu stránek a zájem. Těším se na Vás.

Váš fotograf Josef MUSIL.

Kontaktní údaje:

Fotograf – Ing. Josef MUSIL

Adresa:Vraný 118, 273 73, okr. Kladno

Tel.: +420 603 477 849

Email: info@jmphotography.cz

jmusil@seznam.cz

Facebook: https://www.facebook.com/JMusilPhotography